Menü Bezárás

MANUS -2019 program

Hétfő, augusztus 26.

17.00 3. Manus Őrkői Cigánytalálkozó Megnyitó

Manus 2016 – Bede Kincső fotókiállítása

Főtér
20.00 Perkucigo – Fekete Lovas Zsolt színművész egyéni előadása Szimpla Kávézó

Kedd, augusztus 27.

12.00 Börtönlátogatás Csíkszereda
16.30 Brazilok – játékfilm Művész Mozi
19.00 ROMAGYAR – Jónás Tamás irodalmi estje Szimpla Kávézó

Szerda, augusztus 28.

16.00 Dokumentumfilm vetítésKőszegi Edit filmrendező munkái

vetítés után közönségtalálkozó

Művész Mozi
19.00 Selejtesek – Független Színház Magyarország; rendező: Balogh Rodrigó Szimpla Kávézó
20.45 Lajko: Cigány az ürben – játékfilm Művész Mozi

Csütörtök, augusztus 29.

11.00 Érzékek iskolája – érzékenyítő megerősítő játék; gyerekfoglalkozás; Független Színház Magyarország Őrkői Fehérház
16.00 Dokumentumfilm vetítés:

Napló-Kőröspatak, rendező: Kató Zsolt

Mérges Buddha, rendező: Stefan Ludwig

Művész Mozi
20.30 NENO ILIEV & ATESH TAYFA BAND (BG) Szimpla Kávézó

Péntek augusztus 30.

10.00 – 19.00 Kirakodóvásár Manus
10.00 Football meccs Manus
14.00 – 16.00 Ebédszünet Manus/ Ebédlő Sátor
16.00 Dokumentumfilm vetítés:

Munkakeresők, rendező: Vargyasi Levente

Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 A cigányok nem szeretnek dolgozni (?) Kerekasztal beszélgetés Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 – 18.00 Ritmusérzék: foglalkozás Melles Endre vezetésével Manus/ Gyerek Sátor
19.00 . . . leszek, ha nagy leszek!

Gyerekelőadás Bilibók Anita és Vancea Julia vezetésével

Manus/ Színpad
20.30 HEVEDER (RO) Manus/ Színpad
21.30 Cigány táncház; ének és tánc tanítás mindenkinek Manus
10.00 – 19.00 Kirakodóvásár Manus
11.00 – 15.00 Gyerekfoglalkozás Manus/ Gyerek Sátor
12.00 – 14.00 Lóverseny Manus
14.00 – 16.00 Ebéd Manus/ Ebédlő Sátor
15.00 – 17.00 Ki a legsukárabb csávó?

Férfi ügyességi verseny az őrkői roma fiataloknak, Fekete Lovas Zsolt vezetésével

Manus/ Színpad
17.00 Állatbetegségek, amikre jó odafigyelni, állatok kezelése öregapám módra

Dr. Sikó Barabási Sándor ló gyógyászati előadása

Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 – 18.00 Ritmusérzék: foglalkozás Melles Endre vezetésével Manus/ Gyerek Sátor
18.00 – 20.00 Ki a legsukárabb csaj?

Szépségverseny az őrkői roma lányoknak, Bilibók Anita vezetésével

Manus/ Színpad
20.00 – 20.30 Amenkha Őrkői Táncegyüttes Manus/ Színpad
20.30 – 21.00 Eredményhirdetés Manus/ Színpad
21.00 Dzsipo Diszco Manus

Szombat, augusztus 31.

10.00 – 19.00 Kirakodóvásár Manus
11.00 – 15.00 Gyerekfoglalkozás Manus/ Gyerek Sátor
12.00 – 14.00 Lóverseny Manus
14.00 – 16.00 Ebéd Manus/ Ebédlő Sátor
15.00 – 17.00 Ki a legsukárabb csávó?

Férfi ügyességi verseny az őrkői roma fiataloknak, Fekete Lovas Zsolt vezetésével

Manus/ Színpad
17.00 Állatbetegségek, amikre jó odafigyelni, állatok kezelése öregapám módra

Dr. Sikó Barabási Sándor ló gyógyászati előadása

Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 – 18.00 Ritmusérzék: foglalkozás Melles Endre vezetésével Manus/ Gyerek Sátor
18.00 – 20.00 Ki a legsukárabb csaj?

Szépségverseny az őrkői roma lányoknak, Bilibók Anita vezetésével

Manus/ Színpad
20.00 – 20.30 Amenkha Őrkői Táncegyüttes Manus/ Színpad
20.30 – 21.00 Eredményhirdetés Manus/ Színpad
21.00 Dzsipo Diszco Manus

Vasárnap, szeptember 1.

10.00 – 19.00 Kirakodóvásár Manus
11.00 – 15.00 Gyerekfoglalkozás Manus/ Gyerek Sátor
14.00 – 16.00 Ebéd Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 – 18.00 Fosztó László romológus előadása Manus/ Ebédlő Sátor
17.00 – 18.00 Ritmusérzék: foglalkozás Melles Endre vezetésével Manus/ Gyerek Sátor
18.00 – 19.30 Őrkői táncok – visszatekintés a múltba

Filmvetítés: Jánosi József 1980-as évekbeli őrkői gyűjtése

Manus/ Ebédlő Sátor
19.30 – 20.00 Fesztiválzárás Manus/ Színpad
20.00 NADARA (RO – FR) Manus/ Színpad

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük